Nieuwe fietsroute 2017

PontjesrouteFryskeMarren Logo03

Pontjesroute Sneek-Joure-Lemmer met Highlights en Restingpoints (4 pag.)

U fietst deze twee routes (noordelijke en zuidelijke route) via de op de gedetailleerde kaart aangegeven fietsknooppunten. Gratis te bestellen via: www.frieslandhollandwebshop.nl/fietskaarten U betaalt alleen de verzendkosten.


Fietsroutekaart gratis verkrijgbaar bij: Fahrradroutenkarte umsonst erhältlich bei:

Pocket Cycle Map available for free at:

Carte des pistes cyclables disponible gratuitement à:

Smuldorado ‘de Brêge’ Marwei 12 8508 RC Delfstrahuizen www.cafetariasmuldorado.nl
Hotel Restaurant Tjongervallei Marwei 14 8508 RC Delfstrahuizen www.tjongervallei.nl
Recreatiepark Idskenhuizen Mastersein 12 8523 NK  Idskenhuizen www.rp-idskenhuizen.nl
De Goede Hoop Vegelinswei 17 8501 ZC Joure www.degoedehoop.com
Bistro Fred Douwe Egberts Plein 5 8501 AB  Joure www.bistrofredjoure.nl
Koffie- en Theehuis - Museum Joure Geelgietersstraat 1 8501 CA  Joure www.museumjoure.nl
Grand Café De Jongens van Joure De Merk 13 8501 AN Joure www.dejongensvanjoure.nl
Hajé hotel restaurant Joure Klokmakkerij 1 8501 ZS Joure www.haje.nu
Doppio Espresso Midstraat 360 8501 AC Joure  www.doppio-espresso.nl
Hampshire Hotel - St. Nicolaasga Legemeersterweg 1A 8527 DS  Legemeer hampshirehotelsintnicolaasga.com
Golden River Lemmer Schans 38 8531 DX  Lemmer www.goldenriverlemmer.nl
Smulwereld Peter Gedempte Gracht 5 8531 EK Lemmer smulwereldpeter-lemmer.nl
Beachclub Lemmer Industrieweg 2 8531 PA  Lemmer beachclublemmer.bennergroep.nl
Ir. D.F. Woudagemaal Gemaalweg 1a 8531 PS  Lemmer www.woudagemaal.nl
Sporthotel Iselmar Plattedijk 16 8531 PB  Lemmer www.iselmar.nl
Eetcafé De Eerste Aanleg Plattedijk 20A 8531 PE  Lemmer www.eersteaanleg.com
RCN De Potten De Potten 2-38 8626 GD  Offingawier www.rcn.nl
Cafe Restaurant It Foarunder Kolmarslân 1 8626 GW  Offingawier www.itfoarunder.nl
Paviljoen Tjeukemeer Meerweg 34 8515 CB  Oldeouwer www.campingtjeukemeer.nl
Hotel en Restaurant de Oorsprong Huisterheide 7 8521 NC  St. Nicolaasga www.hoteldeoorsprong.nl
Eetboerderij Blaauwpleats Langwarderdyk 6 8521 NE  St. Nicolaasga www.deblaauwpleats.nl
Hotel Restaurant Klein Genot  Wijde Noorderhorne 2 8601 EB  Sneek www.kleingenotsneek.nl
De Walrus Sneek Leeuwenburg 11 8601 CG Sneek www.dewalrussneek.nl
Hotel Stadsherberg Sneek Lemmerweg 8 8607 BZ Sneek www.stadsherbergsneek.nl
Amicitia Hotel Graaf Adolfstraat 37  8606 BT  Sneek www.amicitiahotel.nl
Café Rest. ‘De Kajuit’ Dompleane 1 8605 CN Sneek www.dekajuit.com
Van der Valk Hotel Sneek Burg. Rasterhofflaan 1 8606 KZ Sneek www.hotelsneek.nl
Vakantieboerderij Broeresloot It Ges 10 8606 JK Sneek www.broeresloot.nl
Restaurant Meer van Lenten Ûtbuorren 50 8493 MA  Terherne www.meervanlenten.nl
Eetcafé Portunus Syl 12-A 8493 LL Terherne www.portunus.nl
Recreatiebedrijf De Koevoet Troelstraweg 17 8524 DK Teroele www.dekoevoet.nl
Hart van Friesland Eastwei 8 8624 TG Uitwellingerga www.hartvanfriesland.com
Theeschenkerij Nije Skou Vegelinsweg 33 8467 SN Vegelinsoord www.nyeskou.nl

Deze route is ook gratis te bestellen via: www.frieslandhollandwebshop.nl/fietskaarten. U betaalt alleen de verzendkosten.